Heitetehnika, treenimine ja võistlused

Vasta
Birgit
Postitusi: 1
Liitunud: 24 Mai 2021, 18:34

Heitetehnika, treenimine ja võistlused

Postitus Postitas Birgit »

Tere, kõigile!
Pakun välja, et siin teemas võiks kirjutada heitetehnikast, sellega seotud muredest ja rõõmudest, trennidest, võistlustest.
Sissejuhatavalt annan teada, et sel laupäeval 29.05 toimub Kurtna cup 2 (Saku vald), sarnaselt eelmisega on avatud kalastajate klass nii lendõnge täpsuses ja kauguses. Eelmise aasta kauguse võitja, Sepaonu, lubas tulla tiitlit kaitsma. Teistel hea võimalus talle konkurentsi pakkuda ja paguneid vähendada. Sportklassi omad aitavad nõu ja jõuga või tule õpeta neid ise. Hea võimalus enne päevikuaega oma täpsust testida. Väljak, va võistlusala, on proovimiseks avatud terve päeva. Kes ise võistelda ei soovi võib lihtsalt vaatama tulla.
Täpsem info ja registreerumine.

https://www.castingsport.ee/voistlused/kurtna-cup-2021/
Kasutaja avatar
sepaonu
Postitusi: 552
Liitunud: 04 Nov 2020, 18:48
Asukoht: Ingliste
Kontakt:

Re: Heitetehnika, treenimine ja võistlused

Postitus Postitas sepaonu »

Ilus ilm oli täna päevitamiseks, sai sportlastega ja kalameestega loba aetud. Üks kalamees oli juba varakult platsis ja pigistas Dimalt saladusi välja. Lahke perenaine pakkus kohvi, kõik oli tipp-topp, sisuliselt sama, mis eelmine aasta.
Birgit kirjutas: 25 Mai 2021, 08:24 Eelmise aasta kauguse võitja, Sepaonu, lubas tulla tiitlit kaitsma. Teistel hea võimalus talle konkurentsi pakkuda ja paguneid vähendada.
Kaks kalamehelohe kauguse osas vedu ei võtnud, no tegin siis neile täpsuses pähe, iseennast kiitmast ei väsi, poole rohkem punkte sain, kui eelmine aasta ;) . Kael kuldadest jummala kõver. Õhtul jõudsin paariks tunniks kalale kah. Paar laiska klõpsu tegin kah, iidlane ja Birgit.
m52.jpg
m51.jpg
Osaval kalamehel on alati õnne.
Kasutaja avatar
sepaonu
Postitusi: 552
Liitunud: 04 Nov 2020, 18:48
Asukoht: Ingliste
Kontakt:

Re: Heitetehnika, treenimine ja võistlused

Postitus Postitas sepaonu »

Umbes nädal tagasi oli jõgi koorekohvi värvi ja mõtlesin, et lähen ühele poriloigule sportahvenaid kiusama. Kohale jõudes oli kayakislipp autode poolt blokeeritud, tuttavad näod, üks nendest veel kahladega vees ja üritas kahekäelisega teisele kaldale heita. Protokollija tädi hõiskas, et kalameeste klassi pole ja protokoll juba suletud.
Veits ootasin siis ja ajasin loba, tegin pidulikust hetkest klõpsu kah. Siis sain lõpuks peale kayakiga ja sportahvenatel sai mokad valusaks tehtud, kolm nendest sai pronksmedaliga perenaise kassile tassitud. Üks bingokala oli kah sportkalade hulgas.
a18.jpg
a16.jpg
Osaval kalamehel on alati õnne.
Vasta