"Lollid" küsimused

T.H

Re: "Lollid" küsimused

Postitus Postitas T.H »

Kas Kaja ja valitsus on kehtestanud mingid sanktsioonid,et lendõngefoorumis ei tohi sõna võtta ja millest mina miskipärast midagi ei tea,või ongi kõigil ridvad pooleks murtud ja asi niikaugel,et meitemaal võib selle püügiviisi ja selleüle arutamise hääbuvaks või häbiväärseks lugeda? Või ongi päriselu nii, et kõik tegutsevad nagu partisanid,salaja,põrandaall ja et taevapärast keegi millestki midagi teada ei saaks?
Hõbedane

Postitus Postitas Hõbedane »

Jälgin regulaarselt mida siin kirjutatakse. Midagi tarka tihtipeale lisada pole siis niisama ka ei hakka kirjutama :)

Ps. Väikese lapse ja töö kõrvalt on üldse vaba ajaga tiba kehvasti aga eks see ka vaikselt muutub!
Risto

Postitus Postitas Risto »

Mul kaks väikest last, enamus aega ja energiat läheb nende peale. Vahel harva õnnestub kalal ka käia aga see pigem luksus :D
Ja needki korrad, kui siia miskit kriban, on üks neist kahest mu plaani rikkumas ja tähelepanu nõudmas :D
Kriban telos, sest läpakas lahti teha on mõlemad kohe süles klahve näppimas :D
Hõbedane

Postitus Postitas Hõbedane »

Risto kirjutas: 10 Aug 2022, 12:22 Mul kaks väikest last, enamus aega ja energiat läheb nende peale. Vahel harva õnnestub kalal ka käia aga see pigem luksus :D
Ja needki korrad, kui siia miskit kriban, on üks neist kahest mu plaani rikkumas ja tähelepanu nõudmas :D
Kriban telos, sest läpakas lahti teha on mõlemad kohe süles klahve näppimas :D

Üks ühele stsenaarium minu omaga, ainuke vahe, et mul kahe asemel üks. Ostsin siin talvel sidumisvahendid jm vajaliku kola ning ainuke variant on lihtsalt ühte tuba (mis on ka naise töötuba) lukus hoida 😂. Aga sedasi ka ei tahaks ja samas ei tahaks igakord kola lahti ja kinni pakkida, et südametunnistusele ei jääks pilt tütrest kes on konksukarbi kätte saanud ja ise endale piercingut teinud!
Vasta